Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Three Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 800 x 480 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Three Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Series | PowerFlex 4 |
| Power Rating | 0.37 kW |
| Input Voltage | 200–240 V |
| Input Phase | 1 Phase |
| Control Mode | V/F Control |
| Motor Power | 0.5 HP |
Product Details:
| Series | PowerFlex 4 |
| Power Rating | 0.37 kW |
| Input Voltage | 200–240 V |
| Input Phase | 1 Phase |
| Control Mode | Closed Loop Vector |
| Motor Power | 0.5 HP |
| Enclosure | Open Type |
| Application | Pump |
| Braking Type | DC Braking |
Product Details:
| Series | PowerFlex 525 |
| Power Rating | 0.75 kW |
| Input Voltage | 380–480 V |
| Input Phase | 3 Phase |
| Control Mode | Sensorless Vector |
| Motor Power | 2 HP |
Product Details:
| Series | PowerFlex 40 |
| Power Rating | 0.75 kW |
| Input Voltage | 380–480 V |
| Input Phase | 3 Phase |
| Control Mode | Sensorless Vector |
| Motor Power | 2 HP |
Product Details:
| Display Size | 4 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Three Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 1920 x 720 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 4 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 800 x 480 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 7 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 12 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
Product Details:
| Display Size | 10 Inch |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |